Marta i Marcik

Pamiętacie Marcika?
I trudną historię wybierania dla niego nazwy?
Pewnie tak, bo zupełnie niedawno o nim pisałam. TUTAJ.
A dzisiaj będzie ciąg dalszy, czyli Marcik w akcji.

Marcik jest zrobiony specjalnie dla Marty, i właśnie Marta przysłała mi takie świetne zdjęcia. Oraz oczywiście zgodę na używanie ich do pokazywania chusty.

Bardzo się z tej zgody cieszę, gdyż moim zdaniem Marta ma bardzo dobre oko do dobierania kolorów i robienia ciekawych zdjęć.
Same zwróćcie uwagę, jak fajnie na tych fotkach zgrywają się kolory tła i jak świetnie eksponują chustę!

Oprócz wyczucia fotograficznego oraz urody modelki Marta ma jeszcze wiele innych zalet i talentów! Na przykład duży dystans do siebie i poczucie humoru!!!

Marcik jest rozpisany jako wzór, po polsku i po angielsku. 
Wzór jest płatny, w pakiecie jest jeszcze pomoc techniczna i wsparcie duchowe z mojej strony 🙂 w razie problemów oczywiście.
Marcik wzór jest umieszczony w moim sklepie na ravelry – TUTAJ, z tym, że tam doliczany jest vat gdyż transakcja robi się międzynarodowa.
A druga opcja, chyba łatwiejsza dla osób z Polski, to kontakt bezpośredni ze mną i wpłata w złotówkach (y.mleczyk@gmail.com).

Pozdrawiam serdecznie i Marcikowo, do zobaczenia za tydzień 🙂

PS. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ.
Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)    

Ten wpis został opublikowany w kategorii chusta, chusty trójkątne, wzór po polsku i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.