WCiD – Ewa Moreno i Mitenki

Środowe wspólne czytanie i dzierganie.

Czytam kryminał. Jak prawie zawsze, kryminały i historyczne to moje ulubione. 'Sprawa Ewy Moreno’, powieść osadzona w bliżej nieokreślonym miejscu w Europie, taka trochę zawieszona w przestrzeni, nazwy miejscowości takie trochę holenderskie, trochę szwedzkie, a czasami trochę polskie. Wszystko przemieszane, nie wiadomo, gdzie się jest. Ale fajnie się czyta, polecam.

Dziergam mitenki. To ostatnio moje główne zajęcie, dzierganie mitenek. Pierwszą całkowicie zakończoną i opracowaną parę przedstawiłam we wczorajszym poście, TUTAJ, kolejne pojawią się wkrótce. W międzyczasie zastanawiam się nad tłumaczeniem wzorów na polski, i w sumie uzależniam to od znalezienia testerek. Zapraszam chętnych do kontaktu, niekoniecznie muszą to być mitenki, mogą być inne wzory 🙂

Pozdrawiam radośnie, dziś się urodził Adaś, nowy członek naszej rodzinki :)))

PS. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ.
Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.