Wrzos, lawenda i płatki róż

Chusta dla koleżanki, kolejna z serii ciepłych i przytulnych. Taka była w zamierzeniu, i taka okazała się być.


Tym razem włóczkę już dostałam, jest to YarnArt Crazy Mohair, 220 metrów na 100 gram. Kolory rzeczywiście super crazy, niesamowicie mi się podobają, no i układają się same tak pięknie, że już żadnego wzoru nie potrzeba wymyślać.

Dołożyłam ażurowe wykończenie, żeby całości nadać lekkości. Za to oczko środkowe jest robione 3 w 1, bez narzutu. Uznałam, że będzie za dziurawo w wersji z narzutem, może to z racji zimnej pogody tak myślałam …

 Razem z Klotyldą poćwiczyłyśmy sobie różne układy i zamotania, oto efekty:

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających, życzę udanego długiego weekendu 🙂

PS pisany po paru latach: Ażury zawładnęły moim sercem, dziergam, projektuję, publikuję wzory i schematy na przeróżne chusty, szale, zamotki. Lubię też wszelkie inne akcesoria: czapki, rękawiczki, mitenki. Jakiś czas temu stworzyłam pierwsze poncho i przymierzam się do następnych 🙂
Ten blog stał się zapisem mojego życia dziewiarskiego oraz wielu historii, które przy dzierganiu się wydarzyły – zapraszam do lektury!
Moje wzory są w pdf i podane są w nich wszystkie potrzebne informacje oraz schematy i opisy słowne oczko po oczku. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub w osobnym poście na blogu czyli TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć te wszystkie międzynarodowe transakcje i woli tradycyjny przelew na konto, wtedy proszę o kontakt ze mną (y.mleczyk@gmail.com)    

Ten wpis został opublikowany w kategorii chusta, chusty trójkątne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.