Beretka REGGIA wersja 1

 
Po zrobieniu Echo Flower zaprezentowanej w poprzednim poście zostało trochę włóczki,
więc postanowiłam dorobić coś do kompletu. Zgłosiłam się na testerkę Reggia Beret, zostałam przyjęta, i oto efekt.
 

Trochę było na początku trudno robić na okrągłym drucie, ta żyłka mi się plątała, oczka trzeba było brać odwrotnie i ogólnie – nauka nowego. Potem, przy zakańczaniu, zrobiło się jeszcze gorzej, bo nie miałam krótkich drutów skarpetkowych i już na serio walczyłam z żyłką i całokształtem. Jakoś się w końcu udało i efekt końcowy wydał mi się całkiem zadowalający.

 
Robiłam z tego mięciutkiego i milutkiego mohairu himalajskiego, i tutaj zdziwienie. Chusta, mimo, że robiona na dużo grubszych drutach, jest dość zwarta i konkretna w dotyku. Beretka zaś dziwnie cieniutka i zwiewna.
Tak wygląda na właścicielce:
 
 
 
 

Pozdrawiam odwiedzających i komentujących, cieszę się, że podoba się Wam musztardowe Echo Flower i mam nadzieję, że też się Wam spodoba beretka.
 
Bisous à Françoise-Anna, je te souhaite une bonne dimanche et je t’invite à revenir ici souvent!
ps. il y a un bouton de traduction à droite.
 

PS pisany po paru latach: Ażury zawładnęły moim sercem, dziergam, projektuję, publikuję wzory i schematy na przeróżne chusty, szale, zamotki. Lubię też wszelkie inne akcesoria: czapki, rękawiczki, mitenki. Jakiś czas temu stworzyłam pierwsze poncho i przymierzam się do następnych 🙂
Ten blog stał się zapisem mojego życia dziewiarskiego oraz wielu historii, które przy dzierganiu się wydarzyły – zapraszam do lektury!
Moje wzory są w pdf i podane są w nich wszystkie potrzebne informacje oraz schematy i opisy słowne oczko po oczku. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub w osobnym poście na blogu czyli TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć te wszystkie międzynarodowe transakcje i woli tradycyjny przelew na konto, wtedy proszę o kontakt ze mną (y.mleczyk@gmail.com)    

Ten wpis został opublikowany w kategorii czapka i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.