Echo Flower w kolorze musztardy

Echo Flower to chusta, do której wracam i bardzo lubię ten wzór. Tym razem prezent dla kuzynki.

 
 

Chusta ma kolor musztardowy, nieco inaczej wyglądał w motku niż potem w ażurach, ale takie jego prawo się zmieniać.
 

Włóczka to Himalajski Kaszmir, lokalna pasmanteria posiada spory wybór kolorów i co rusz się na któryś skuszę albo kogoś zachęcę do kupna. Niesamowicie milutki w dotyku, ciepły i taki bardzo przyjemny.

Druty nr 5, i robi się szybko i sprawnie, choć muszę też przyznać, że ręka mi trochę wysiada na końcowym etapie guzełków, i muszę wtedy robić z przerwami po niewiele rządków na raz. Wciągnie się człowiek, wciągnie, i żal zostawiać robotę. A ręka swoje, i rozum musi zwyciężać nad chęciami.

Kuzynka akurat była w Polsce i osobiście odebrała chustę, a nawet namówiłam ją do pozowania do zdjęć. I tym sposobem mam fotki na właścicielce.

 

Witam obserwatorki, pozdrawiam odwiedzających i komentujących. Bardzo się cieszę z każdych Waszych odwiedzin i z każdego śladu, jaki tu po sobie zostawiacie !

PS pisany po paru latach: Ażury zawładnęły moim sercem, dziergam, projektuję, publikuję wzory i schematy na przeróżne chusty, szale, zamotki. Lubię też wszelkie inne akcesoria: czapki, rękawiczki, mitenki. Jakiś czas temu stworzyłam pierwsze poncho i przymierzam się do następnych 🙂
Ten blog stał się zapisem mojego życia dziewiarskiego oraz wielu historii, które przy dzierganiu się wydarzyły – zapraszam do lektury!
Moje wzory są w pdf i podane są w nich wszystkie potrzebne informacje oraz schematy i opisy słowne oczko po oczku. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub w osobnym poście na blogu czyli TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć te wszystkie międzynarodowe transakcje i woli tradycyjny przelew na konto, wtedy proszę o kontakt ze mną (y.mleczyk@gmail.com)    

Ten wpis został opublikowany w kategorii chusta, chusty trójkątne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.