Zrobiłam czapkę

Bardzo mi się spodobała na Ravelry, zapisałam się do testowania, zostałam przyjęta i tym sposobem powstał

Quarter Master Hat

 
 

 

Czapka składa się z 4 części i do wyboru jest około 10 wzorów. Można zrobić każdą część inaczej, dwa na dwa lub jeszcze w innej konfiguracji.

Robi się na okrągłych drutach, co było dla mnie pewnym wyzwaniem i nowością. Jak widać, dałam radę.

Kolory zostały dobrane z myślą, że może spasują Beatce do szala Ewolucja i będzie miała komplet, ewentualnie spasują jej bez kompletu, lub też może wcale jej nie spasują i ja będę nosić.

 

Próbując zrobić jakieś fajne zdjęcia (a jak widać, średnio wyszło) postanowiłam też dokupić Klotyldzie głowę. Jako niezbędną pomoc przy prezentowaniu czapek. Klotylda pomysł popiera.

Gorąco i jesiennie pozdrawiam wszystkich odwiedzających i komentujących 🙂

PS pisany po paru latach: Ażury zawładnęły moim sercem, dziergam, projektuję, publikuję wzory i schematy na przeróżne chusty, szale, zamotki. Lubię też wszelkie inne akcesoria: czapki, rękawiczki, mitenki. Jakiś czas temu stworzyłam pierwsze poncho i przymierzam się do następnych 🙂
Ten blog stał się zapisem mojego życia dziewiarskiego oraz wielu historii, które przy dzierganiu się wydarzyły – zapraszam do lektury!
Moje wzory są w pdf i podane są w nich wszystkie potrzebne informacje oraz schematy i opisy słowne oczko po oczku. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub w osobnym poście na blogu czyli TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć te wszystkie międzynarodowe transakcje i woli tradycyjny przelew na konto, wtedy proszę o kontakt ze mną (y.mleczyk@gmail.com)    

Ten wpis został opublikowany w kategorii czapka i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.