Kolor wszechczasów

to dla mnie niebieski. Z naszą miłością  bywało różnie, były momenty zauroczenia innymi kolorami, ale to nigdy nie trwało długo. Niebieski to jednak zawsze był numer 1. Takie coś w krwioobiegu, od czego nie ma ucieczki. W genach. W całej istocie. I ciągle, i nadal mnie ten kolor zachwyca, i właściwie każda niebieska rzecz to jest coś, co wpasowuje się idealnie i naturalnie w moje życie. Cieszy oko i grzeje serducho 🙂 Macie taki swój kolor, który przetrwał każde zawirowanie w Waszym życiu? Babyalpaca Silk Dropsa. Wzór mój własny – Droplet czyli Kropelka.
Pozdrawiam cieplutko i niebiesko :))))
PS. Wzór na Droplet jest już dostępny i każda dziewiarka może sobie wydziergać taką samą chustę. Wzór jest w pdf i podane są w nim wszystkie potrzebne informacje oraz schemat i opis słowny oczko po oczku.
Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.