Dziki róż – szukam chętnych do testowania po polsku

Dziki róż już gotowy do testowania po polsku. Jeżeli ktoś chciałby wykonać taką chustę i przy okazji sprawdzić, czy we wzorze wszystko jest jak należy – zapraszam! Zgłoszenia tym razem przyjmuję drogą mailową, uznałam, że tak będzie lepiej – adres jest na prawym pasku. Potrzeba minimum 350 – 400m włóczki, może być więcej, oraz podstawowe umiejętności dziergania ażurów. Chusta jest prosta, angielskie testerki stwierdziły, że świetna dla początkujących, bo łatwa w wykonaniu, a daje efekt, jakby wymagała poważnych umiejętności. Pozdrawiam serdecznie :)))
PS. Wzór na Wild Pink jest dostępny i każda dziewiarka może sobie wydziergać taką samą chustę. Wzór jest możliwy do wykonania przez osoby początkujące w ażurach. Wzór jest w pdf i podane są w nim wszystkie potrzebne informacje oraz schemat i opis słowny oczko po oczku.
Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.