Wiosenny bandyta czyli Springtime bandit

Z białej tasiemkowej włóczki z odzysku powstał Springtime Bandit, bardzo przyjemny szal na chłodne letnie wieczory.

Po raz pierwszy zrobiłam chustę w kolorze, który dobrze się zgrywa z moim chodnikiem do blokowania, i dzięki temu wyszły całkiem fajne zdjęcia, na których lepiej widać wzór.
Zwłaszcza, że zblokowało się średnio i po usunięciu szpilek trochę się zatarła forma, którą chciałam osiągnąć. Trudno, taka włóczka.

PS pisany po paru latach: Ażury zawładnęły moim sercem, dziergam, projektuję, publikuję wzory i schematy na przeróżne chusty, szale, zamotki. Lubię też wszelkie inne akcesoria: czapki, rękawiczki, mitenki. Jakiś czas temu stworzyłam pierwsze poncho i przymierzam się do następnych 🙂
Ten blog stał się zapisem mojego życia dziewiarskiego oraz wielu historii, które przy dzierganiu się wydarzyły – zapraszam do lektury!
Moje wzory są w pdf i podane są w nich wszystkie potrzebne informacje oraz schematy i opisy słowne oczko po oczku. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub w osobnym poście na blogu czyli TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć te wszystkie międzynarodowe transakcje i woli tradycyjny przelew na konto, wtedy proszę o kontakt ze mną (y.mleczyk@gmail.com)

Ten wpis został opublikowany w kategorii chusta, chusty trójkątne i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.