Wiosenna odwilż Spring Thaw

Wzór nazywa się Spring Thaw czyli Wiosenna Odwilż.
Mnie bardziej się kojarzy z wiosennym wysypem mleczy, i ze względu na wzór, i ze względu na kolor.

 
Malabrigo Baby Silkpaca Lace

Wełna to Malabrigo Baby Silkpaca Lace , według producenta ochra / kolor musztardowy.
Kolor przy zakupie wyglądał jasno – sino – żółty. Po zwinięciu w kłębek zrobił się bardziej żółty, już bez jasno – sino. A w chuście wygląda jeszcze inaczej, trochę jak jesienne liście, a trochę jak więdnący mlecz.

Malabrigo Baby Silkpaca Lace

Prezentuje się równie dobrze na ciemnym i na jasnym tle.

Malabrigo Baby Silkpaca Lace

Chusta znowu wyszła mi całkiem spora, choć robiłam na drutach 2,5. Ma wymiary 165 na 70 cm i poszedł na nią prawie cały 50-gramowy kłębek.

Malabrigo Baby Silkpaca Lace

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga !!!

PS pisany po paru latach: Ażury zawładnęły moim sercem, dziergam, projektuję, publikuję wzory i schematy na przeróżne chusty, szale, zamotki. Lubię też wszelkie inne akcesoria: czapki, rękawiczki, mitenki. Jakiś czas temu stworzyłam pierwsze poncho i przymierzam się do następnych 🙂
Ten blog stał się zapisem mojego życia dziewiarskiego oraz wielu historii, które przy dzierganiu się wydarzyły – zapraszam do lektury!
Moje wzory są w pdf i podane są w nich wszystkie potrzebne informacje oraz schematy i opisy słowne oczko po oczku. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub w osobnym poście na blogu czyli TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć te wszystkie międzynarodowe transakcje i woli tradycyjny przelew na konto, wtedy proszę o kontakt ze mną (y.mleczyk@gmail.com)

Ten wpis został opublikowany w kategorii chusta, chusty trójkątne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.