Albanetty cztery

I to już będzie ostatni post o Albanettach, bo czas najwyższy na coś nowego!
Ale najpierw muszę Wam pokazać chusty wykonane przez moje wspaniałe testerki! Kolejność całkowicie losowa:
Albanetta Rogalik wykonana przez Katarzynę:
I zauważcie, jakiego pięknego mleczyka dodała do chusty!!!
Druga Albanetta Rogalik wykonana przez Joannę, która prowadzi bloga Druty i motki – zajrzyjcie koniecznie!!!
Albanetta Trójkątna wydziergana przez Lodzię:
I druga Albanetta Trójkątna wydziergana przez Agatę:
Choć blog jest nadal moją pierwszą i największą miłością, to tym razem wszystkie moje testerki 'zwerbowałam’ na Facebooku! Coraz bardziej lubię tam bywać, jest taka łatwość kontaktu i reakcji na siebie wzajemnie! lubię publikować zdjęcia, spotykać się w grupach i na spotkaniach robótkowych! a ile nowych ludzi poznałam! a ile pięknych prac zobaczyłam! Polecam tego Facebooka wszystkim dziewiarkom!!! Ja jestem tam jako Anna Lipinska – Yellow Mleczyk! Pozdrawiam bardzo wiosennie!!!
PS. Wzór na Albanettę jest już dostępny i każda dziewiarka może sobie wydziergać taką samą chustę. Wzór jest możliwy do wykonania przez osoby początkujące w ażurach. Wzór jest w pdf i podane są w nim wszystkie potrzebne informacje oraz schemat i opis słowny oczko po oczku.
Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.