Zwiewna zwiewność z nupkami

Uwielbiam robić takie ażury!
nie przeszkadza mi cienka nitka,
nie przeszkadza mi olbrzymia ilość nupków,
nawet blokowanie wydaje się całkiem przyjemne 🙂
mogłabym tak robić jedną chustę za drugą, i potem od nowa, i jeszcze kolejną, tylko trochę problem się robi z ilością, ileż tych chust sama mogę nosić, znajomi już też nie bardzo chcą kolejne …

No i przy okazji takiego dziergania rozwijam się literacko, bo słucham audiobooka za audiobookiem.
Najpierw był Faraon, potem kryminał Bruce Leo 'Taka jest śmierć’ i ’Ukrainka’ Barbary Kosmowskiej. Wszystko porządnie opisuję w Projekcie Plus, bo odkąd wprowadzili w bibliotece komputeryzację – nie ma szans sprawdzić, czy ja daną książkę już czytałam i często niepotrzebnie noszę do domu.
Oraz, postanowiłam sprawdzić ile mi tych książek w rok wychodzi i w tym celu dołączyłam do grupy 52 książki na Facebooku. To też mnie motywuje do dokumentowania.
A co najciekawsze, wyzwanie, żeby napisać coś o każdej książce przenosi mnie w czasy wypracowań z liceum i odmładzam się parę razy na tydzień :)))

Pozdrawiam gorąco, życzę pięknych udziergów!!!

PS. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ.
Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.