Delectable

knit shawl

Chusta wydziergana dla odpoczynku po tych wszystkich ażurach. Prawie całkowicie bezmyślna, taka telewizyjna z dużym dodatkiem życia towarzyskiego. Można oglądać lub gadać i właściwie nie ma wielu możliwości pomyłki. Dzierganie samo leci do przodu.

knit shawlknit shawl

Chusta z założenia całkowicie dwustronna. Identyczna na prawej i na lewej. A że przy tym bezmyślna, więc trzeba na początku zaznaczać, która strona która, gdyż potem się okropnie myli. Bo myślenie przecież wyłączone, hehe.

knit shawlknit shawl

knit shawlMożliwe, że dobrze nadaje się do włóczek cieniowanych czy wprost wielokolorowych, powinny się te kolory fajnie układać w pasy. Ja osobiście nie przepadam za dużą ilością barw na raz, ale może ktoś się skusi i spróbuje ???

Chusta już taka zimowa, fajna do kurtki. Wiem, bo mierzyłam.

Nazywa się Delectable, czyli taka smaczna, apetyczna, delicja dla podniebienia. Po prostu. 'Krem karpatka’ znanej firmy cukierniczej.

Wzór już jest przetestowany i dostępny. TUTAJ lub u mnie. Gdyby ktoś był zainteresowany wydzierganiem własnej wersji, proszę pisać 🙂

Pozdrawiam baaardzo ciepło, przed chwilą zaczęli grzać :)))

knit shawl

PS. taka krótka zapowiedź jeszcze, dojrzewam do nowego pomysłu, w który chciałabym Was włączyć 🙂 nic wielkiego, ale może się spodoba. Szczegóły wkrótce 🙂

PS. Wzór na Delectable jest dostępny i każda dziewiarka może sobie wydziergać taką samą chustę. Wzór jest możliwy do wykonania przez osoby początkujące w ażurach.
Wzór jest w pdf i podane są w nim wszystkie potrzebne informacje oraz schemat i opis słowny oczko po oczku.
Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ.
Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.