Publiczna gotowa :)

Pod koniec lipca pokazywałam Chustę Wydzierganą Publicznie wraz z całą opowieścią, dlaczego właśnie tak. Kto nie czytał, może zajrzeć TUTAJ i przy okazji pooglądać zdjęcia 🙂

W planach była publikacja wzoru w bardzo niedługim czasie, ale wszystko się pokręciło. Jakoś tak nie szło, potem miałam dość przymusowe parę dni bezczynności i dopiero teraz wzór jest gotowy.
W tym pokręceniu bardzo pomogła mi Cicha, która też projektuje wzory – koniecznie zajrzyjcie na jej stronę (TUTAJ), może komuś się coś u niej spodoba!!!

Polskie testerki spisały się rewelacyjnie, błyskawicznie wykonały chusty i poświęcę im cały następny post, żeby je w pełni docenić i uhonorować.

A teraz już konkretnie. Wzór jest opublikowany na ravelry jako Public Garden Lace Shawl. Po angielsku i po polsku.
Nazwa zaś to kompromis pomiędzy Publiczną, a skojarzeniami roślinnymi anglojęzycznych testerek, i jak każdy kompromis – chyba średnio udana.

Upał powala. Przynajmniej u nas. Wakacje skończone. Zastój blogowy też minął. Kolejny wzór prawie gotowy. Do zobaczenia niedługo!!!

PS. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ.
Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.