Srebrny akcencik po raz drugi

Zrobiłam po raz drugi Silver Touch, tym razem srebrny akcencik został zamieniony na kremowo połyskliwo jasny. Na zdjęciu ten połysk słabo wychodzi, ale uwierzcie na słowo, jest bardzo ładny!

Taki kolor, który w dzieciństwie kojarzył mi się z panią w średnim wieku, elegancko ubraną, i one zawsze miały takie apaszki w miękkich połyskujących kolorach.
Czasami teraz też się takie kolory trafiają, ostatnio w niedzielę widziałam sukienkę w odcieniach miękkiego różu przetykanego właśnie tym kremowym, taka się wydawała delikatnie jedwabna, gładka i … powtórzę, miękka.

Chustę zrobiłam dla znajomej, i mimo, że normalnie nie przepadam za robieniem dwa razy tego samego, to akurat tę chustę robiłam z dużą przyjemnością. Mam nadzieję, że właścicielka będzie ją z równie dużą przyjemnością nosić.

Nie będę się rozpisywać, bo mój komputer gorącej pogody nie lubi i zaraz zastrajkuje!

Pozdrawiam sierpniowo, letnio, upalnie, gorąco i słonecznie 🙂

PS. Wzór na Silver Touch jest oczywiście dostępny niezależnie od daty posta i każda dziewiarka może sobie wydziergać taką samą chustę.
Wzór jest w pdf i podane są w nim wszystkie potrzebne informacje oraz schemat i opis słowny oczko po oczku. Nie jest to bardzo prosty wzór, wymaga nieco wprawy i uwagi przy dzierganiu.
 
Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ.
Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
🙂
Ten wpis został opublikowany w kategorii chusta, chusta rogal, wzór po polsku i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.