Double Bubble po polsku

Parę dni temu prezentowałam zieloną chustę, której koloru w żaden sposób nie mogłam uchwycić na zdjęciach, a dzisiaj zaprezentuję Wam, jak udała się ona moim testerkom.

Pewnie już sporo osób je widziało, bo były wszystkie zaprezentowane na blogach autorek, ja pokażę tutaj zbiorczo. Kto już widział, popodziwia jeszcze raz, a kto nie widział, zobaczy i pewnie od razu zachęci się do odwiedzenia blogów źródłowych 🙂

Chusta Gosi z bloga Zamotana GaMa, zrobiona błyskawicznie i w dodatku przedmiot rozdawajki – zajrzyjcie na bloga Gosi i zapiszcie się! szczęście uśmiecha się do odważnych!

Chusta Kasi z bloga Wszystko, piękna i sfotografowana w tak pięknych okolicznościach przyrody, że dech zapiera. Zajrzyjcie na bloga, tutaj tylko zajawka tego, co Was tam czeka.

Chusta drugiej Gosi z bloga 1kotka, i pewnie nie uwierzycie patrząc na zdjęcia, że to jej debiut w dzierganiu chust!
I pewnie na tej jednej się nie skończy, wiem po sobie, że kto raz zaczął, temu przestać trudno, oj trudno 🙂

Wzór jest oczywiście dostępny po polsku, na ravelry i bezpośrednio u mnie 🙂

PS. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ.
Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.