Pierwszy test zakończony, polski wzór mitenek opublikowany

Jak pewnie pamiętacie, jakiś czas temu postanowiłam przetłumaczyć swoje wzory na polski. Na pierwszy ogień poszły mitenki o nazwie Spring is Coming. Nazwa troszkę niedopasowana do pory roku, bo wiosna już przyszła, ale z drugiej strony wcale za ciepło nie jest i mitenki mogą się przydać!

Z dużym niepokojem i trudnościami tłumaczyłam wzór, język ojczysty sprawił mi nieco kłopotów na początku, głównie z powodu braku jakiegoś ogólnego wzorca i spójnej terminologii. Ale okazało się, że poszło dobrze. Moje obie testerki wykonały super mitenki, bez problemów i poprawek.

Z wielką przyjemnością prezentuję ich dzieła:

Chabrowe mitenki Uli z bloga made by ula :

oraz niebieskie Anki ze Świata z nitek :

Obie pary BAAARDZO mi się podobają i BAAARDZO dziękuję Ance i Uli za udział w teście.

Polski wzór jest już dostępny na ravelry, a jeżeli ktoś nie ma tam konta, a chciałby takie mieć – wystarczy do mnie napisać!

Pozdrawiam serdecznie, mitenkowo, radośnie :))))

PS. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub na blogu w poście zbiorczym TUTAJ.
Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć międzynarodowe transakcje i preferuje tradycyjny przelew na konto w złotówkach, wtedy zapraszam do kontaktu ze mną (y.mleczyk@gmail.com)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.