Baloniki, baloniki, baloniki …

Następna chusta nazywa się Balloons i chyba troszeczkę mnie ten wzór rozczarował. Spodziewałam się czegoś dużo piękniejszego, a wyszło 'rien de spécial’ – fraza klucz, którą załatwialiśmy wszystkie wścibskie pytania Madame podczas nauki francuskiego 🙂

Drops Lace

Włóczka to Lace Drops, pozostałość po Haruni. Możliwe, że jest ona za delikatna na ten wzór.

Drops Lace

Drops Lace

Drops Lace

Wiem, marudzę. Chusta jest obiektywnie bardzo ładna, tylko ja sobie wyobraziłam ją nieco inaczej i teraz nie mogę się dostosować.

Drops Lace

Drops Lace

Na różnych tłach prezentuje się różnie, dla mnie osobiście najlepiej wygląda na białym i na brązowym.

 
Drops Lace

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających i zostawiających komentarze 🙂

PS pisany po paru latach: Ażury zawładnęły moim sercem, dziergam, projektuję, publikuję wzory i schematy na przeróżne chusty, szale, zamotki. Lubię też wszelkie inne akcesoria: czapki, rękawiczki, mitenki. Jakiś czas temu stworzyłam pierwsze poncho i przymierzam się do następnych 🙂
Ten blog stał się zapisem mojego życia dziewiarskiego oraz wielu historii, które przy dzierganiu się wydarzyły – zapraszam do lektury!
Moje wzory są w pdf i podane są w nich wszystkie potrzebne informacje oraz schematy i opisy słowne oczko po oczku. Wszystkie moje wzory można zobaczyć na RAVELRY lub w osobnym poście na blogu czyli TUTAJ. Ravelry jest stroną sprzedażową i tam kupuje się automatycznie, a jeśli ktoś woli ominąć te wszystkie międzynarodowe transakcje i woli tradycyjny przelew na konto, wtedy proszę o kontakt ze mną (y.mleczyk@gmail.com)

Ten wpis został opublikowany w kategorii chusta, chusty trójkątne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.